• https://www.facebook.com/radtek2018/
  • https://plus.google.com/tumradder@gmail.com/posts
  • https://twitter.com/TumradDernegi

Davet

RADTEK2018 KONGRE KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR. 
Prof. Dr. Tamer Kaya'nın başkanlığında düzenleyeceğimiz RADTEK2018'in Onur Konuğu Avrupa Radyoloji Dernekleri Federasyonu Başkanı Jonathan McNULYT olacaktır.

Derneğimiz üyelerine Avrurupa'da iş ve Eğitim İmkanı
EFRS ve TÜMRAD-DER, RADTEK2018 Kongresi'nde yapacağı protokol ile EFRS aracılığıyla üyelerimiz Avrupanın bir çok kentinde çalışma ve eğitimini tamamlama imkanı bulacaklardır.


DAVET

Değerli Meslektaşlarımız,

Radyoloji bilimi ve radyoteknoloji hızlı bir şekilde gelişmekte ve değişmektedir. Derneğimizin üyesi olduğu European Federation Of Radiographer Societies (EFRS) işbirliği ile Türkiye’deki radyoloji teknisyeni/teknikeri meslektaşlarımızı ve sektör temsilcilerini bir araya getirerek bilgi paylaşımında bulunmak, radyolojik sistemler ve yeniliklerden haberdar etmek amacıyla, 26-29 Nisan 2018 tarihlerinde 12. Ulusal Radyoloji Teknisyenleri Kongresi düzenlemekteyiz.

Tıbbi bilimler hızlı bir değişim yaşarken şüphesiz ki teşhis ve tedavide önemli bir yerde konumlandırılan tıbbi görüntüleme hizmetlerinde de bu değişim belirgin bir şekilde kendini göstermektedir. Her geçen gün yeni modaliteler ve yeni teknikler üretilmekte biz radyoloji camiasının hizmetine sunulmaktadır. Bu camianın en önemli bileşeni olan biz radyoloji teknisyenleri/teknikerleri bu modaliteleri ve teknikleri etkili ve verimli bir şekilde kullanarak hizmet vermeye çalışıyoruz.

Eğitimin sadece dört duvarla sınırlandırılmış sınıflarda veya anfilerde hatta salt okul ile sınırlı olmadığını mezuniyet sonrası eğitimlerin büyük bir öneme sahip olduğu tartışmasız gerçekliğini korumaktadır.

Türk Radyoloji Derneği Başkanı Prof. Dr. Tamer KAYA hocamızın önderliğinde düzenleyeceğimiz RADTEK2018 Kongresi’nin Onur Konuğu European Federation Of Radiographer Societies (EFRS) Başkanı Jonathan McNULYT olacaktır.

Kongremizin ana temasını Radyasyon Güvenliği ve Doz Azaltma Teknikleri olacaktır. Alanında uzman ve camiamız tarafından bilinen saygın kişilerden oluşan eğitim kadromuz ile Radyasyon Güvenliği, Doz Yönetimi, MRG, BT, Dental ve Meme Radyolojisi konularında deneyimlerini bizlerle paylaşacaktır.

Ayrıca sosyal etkinliklerle zenginleştirilmiş bu renkli organizasyonumuz ile unutamayacağımız anılarımız olacaktır.

RADTEK2018 Kongresinde buluşmak dileği ile….

 

DÜZENLEME KURULU

...

Kongre Kaydı yaptırmak için
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret10477